top of page
Szukaj

Ogier RAAS R (Lambada Shake AG x Ustinov) - superchampion AES grading 2023 - zasili stawkę ogierów Pekaniec Sport Horses!

Jak podaje AES Polska "Z tytułem najlepszego skokowego trzylatka z Salio wyjeżdża wyhodowany w Holandii Raas R (Lambada Shake x Ustinov) hod. J.H.M. Reynen/wł. Stadnina Koni Kalników. Zarejestrowany w księdze KWPN o ten zaszczytny tytuł rywalizował z ogierami Ascot Z (Aganix du Seigneur x Kannan) hod./wł. Andrzej Gołaś i Future Perfect Pleasure (Future Guilty Pleasure x Herald III) hod. Julia Hodkin/wł. Marzenna Walden."


RAAS R (Lambada Shake Ag x Ustinov), foto Oliwia ChmielewskaRaas R pokonał liczną stawkę trzylatków. Zrobił na komisji doskonałe wrażenie swoją dojrzałą, męską postawą, piekną budową i zrównoważonym podejściem do skoków. Jest to koń, jak się wyraził jeden z sędziów, "kompletny", co można rozumieć, jako posiadający wszystkie niezbędne cechy, predystynujące do stania się doskonałym reproduktorem: nowoczesny typ, doskonałą budowę, świetny ruch we wszystkich trzech chodach. W skoku zawsze zrównoważony, doskonale używa swojego ciała, jest elastyczny i silny. Wykazuje się dużą inteligencją, równo i spokojnie podchodząc do przeszkód, reaguje odpowiednio do stawianych przed nim zadań.

Za budowę uzyskał notę 8,75/9!

Za galop 8.75 na 9!

Za stęp 8/9.

Za kłus 8/9.

Za skoki 8.5/9.


Jego ojciec - wschodząca gwiazda KWPN, zdobywca nagrody dla najlepszych ośmioletnich ogierów KWPN VHO Trophy w Hertogenbosh 2024 r.- to syn znakomitego Aganix du Seigneur, który znany jest z przekazywania swoich najlepszych cech sportowych potomstwu. Sam Lambada Shake AG to mocny ogier o nienagannej technice, dużej sile odbicia oraz zbalansowanym galopie. Jego popularność rośnie z każdym rokiem, kiedy niezaprzeczalnie potwierdza swoją jakość.


Zapraszamy do zapoznania się z warunkami stanówki ogierem RAAS R!
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page