top of page
DSC_1988_edited_edited_edited_edited.jpg

RAAS R

INFORMATION:

Name: Raas R
Date of birth: 10.05.2021 r.
Height: 167 cm
Studbook: KWPN
Colour: Chestnut
Licence: AES
Breeder: J.H.M. Reynen

PRICE:

500 €

DSC_1988_edited_edited_edited.jpg

PEDIGREE:

DESCRIPTION:

RAAS R znalazł się w Stadnina Koni Kalników za sprawą współpracy z naszym startegicznym partnerem Stal Hendrix

RAAS R zasilił stawkę ogierów i wiążemy z nim duże nadzieje. Jest koniem ze wszech miar doskonałym. Posiada piękną budowę, długie linie, robi świetne wrażenie swoją męską ekspresją. Ten ciemny kasztan z pięknymi odmianami posiada najlepsze walory współczesnego ogiera sportowego: nowoczesny typ, doskonałą budowę i jest bardzo dobry we wszystkich trzech chodach. W skoku zawsze zrównoważony, doskonale używa swojego ciała, jest elastyczny i silny. Wykazuje się dużą inteligencją, równo i spokojnie podchodząc do przeszkód, reaguje odpowiednio do stawianych przed nim zadań.

Za budowę uzyskał notę 8,75/9!

Za galop 8.75 na 9!

Za stęp 8/9.

Za kłus 8/9.

Za skoki 8.5/9.

Ojcem ogiera RAAS R jest wspaniały ogier KWPN Lambada Shake AG - syn ogiera Aganix. Lambada Shake to koń, do którego mamy osobisty sentyment, a związane jest to również z Leonem (ogierm Leonardo Da Vinci JPP). Lambada i Leonardo należeli do jednego właściciela i byli uczesnikami uzanawania ogierów w Hertogenbosch w 2019 r. Lambada ujął nas wtedy swoją lekkością, zrównoważonym galopem, piekną budową, mądrością i elastycznością w skoku. Jedym słowem: miał wszystko, co powinien posiadać nalepszy koń skokowy.

Zdarzyło się tak, że Lambada stał się własnością @Stal Hendrix, a po zdaniu testu dla ogierów KWPN z bardzo wysoką notą, został jednym z najlepszych holenderskich ogierów skokowych. Ten nowoczesny ogier czołowy zgromadził w teście łącznie 90 punktów, co stanowi najwyższy wynik, jaki został przyznany tylko jeden raz wcześniej.

Lambada Shake AG łączy wyjątkowy talent skokowy z bardzo atletyczną budową i ciekawym rodowodem. Pod wodzą Pietera Keunena robi niesamowite wrażenie w konkursach dla młodych koni zaskakując swoim wybitnym potencjałem, galopem i fantastyczną techniką skoków. W 2022 r. brał udział w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Lanaken.

Jak wspomina @Paul Hendrix: „Lambada Shake AG to wyjątkowy talent i jesteśmy zdeterminowani, aby zatrzymać go w Holandii. Jego pierwsze źrebięta urodziły się w 2021 roku i spełniły nasze wysokie oczekiwania: są nowoczesne, dobrze rozwinięte i równie wysportowane jak ich ojciec. Jego pierwsze potomstwo sprawdziliśmy w skokach luzem, a ich potencjał jest niezaprzeczalny.” Lambada Shake AG wydaje się mieć wszystko, czego potrzebuje koń na najwyższym poziomie. Jego ojciec Aganix du Seigneur wyrasta na czołowego przodka. Najstarsze potomstwo Aganixa robi postępy na poziomie 1,60 m, np. Agana van Gerendal Z, Alanix Hero Z, Attoucha i Agadance van 't Gelutt. W rodowodzie wybitnego talentu Lambada Shake AG łączy się z klaczą Grappa AG, której ojcem jest cenny ogier Grand Prix Spartacus.

Matka ogiera RAAS R to reprezentantka dobrej rodziny żeńskiej klaczy Zwaantje, która dała wiele koni skokowych, w tym 5 klasy Grand Prix i konie startujące w konkursach skoków na poziomie 1.55m.

Zapraszamy do stanówki w 2024 r.

Foto Chmielewskafoto AES Polska

WARUNKI:
Płatność 500 Euro w dwóch ratach:
-250 Euro + 350 zł za pobranie (1100 zł.I rata + 350 zł za pobranie).
-250 Euro (1100 zł.) po potwierdzeniu źrebności - wystawienie świadectwa krycia.
Koszty pobrania 350 z wysyłką.
Przyjmujemy klacze w pensjonat, weterynarz na miejscu.
Chętnie odpowiemy na wasze pytania: Tel. 695950920

Linki do filmów:
 

bottom of page