top of page

SIR OBOLENSKY

  • Name: SIR OBOLENSKY

  • Age: 2012

  • Height: 174 cm

  • Studbook: Zangersheide

  • Colour: Grey

  • Licence: West. /Zangersheide

  • Breeder: Jan Sprehe

PRICE:

350 Euro - I rata
+
350 Euro II rata

Dodaj nagłówek.png

DESCRIPTION:

Sir Obolensky dłuższy czas dosiadany był przez Christiana Ahlmanna, z którym doszedł do poziomu Grand Prix, a następnie wodzę przejęła Angelique Rüsen, razem stanęli na podium wysokiego Grand Prix w Darmstadt-Kranichstein (GER) 1.50m. Cenna krew Sir Obolensky’ego to Stakkato Gold, przez którego jest pół bratem dla pewnego zwycięzcy Zangersheide - Solid Gold Z – Mistrza Świata Młodych Koni z 2018 r.

Matka First Cornet po Cornet Obolensky na 6 sztuk potomstwa dała 4 uznane ogiery!!! - Celensky (Approved for: OS, SaThü, ZfdP), Coupie (Approved for: Old, OS, SaThü, Westf ), Sir Obolensky Z (Westf, Z) Sacramento Gold (Approved for: Westf) oraz

2 konie stratujące na poziomie 1.50m! (QUIT RIGHT , SIR OBOLENSKY).

Lista sukcesów rodziny żeńskiej jest bardzo długa, jest to ceniona linia hodowcy Jana Sprehe (DEU).

Sam SIR OBOLENSKY doszedł do najwyższego poziomu w bardzo młodym wieku, już jako 8-latek startował w konkursie 1.50 z Angelique Rüsen. Jako 3 -latek zachwycił komisję Westfalską w skokach luzem, gdzie prezentował bardzo duże możliwości, niesamowitą pracę zadu i zrównoważenie mentalne. Zakupiony dla Stadniny Zangersheide stał się cenionym reproduktorem. Wybierany był również dość często przez polskich hodowców, jego syn – Sequin Z-doceniony przez międzynarodową komisję podczas prestiżowego przeglądu młodych koni w skokach luzem Subcarpathia Top Horses 2020 zdobył tytuł V-ce Championa. Również potomstwo SIR OBOLENSKY’EGO brało już udział w Mistrzostwach Świata Młodych koni w Lanaken, gdzie prezentowało doskonałą formę.

SIR OBOLENSKY stacjonował będzie w Pekaniec Sport Horses – Stadnina Koni Kalników, gdzie będzie można skorzystać ze stanówki świeżym nasieniem tego doskonałego ogiera. Koń przebywał będzie w Polsce tylko w tym sezonie!

WARUNKI płatności:
Płatność w EURO 700 euro w dwóch ratach:
-350 euro  (przelicznik zgodnie z aktualnym kursem PLN) przed pobraniem.
-350 euro (przelicznik zgodnie z aktualnym kursem PLN) po potwierdzeniu źrebności - wystawienie świadectwa krycia.
Koszty pobrania 250 zł.  z wysyłką.
-Istnieje możliwość powtarzania do 3 razy w sezonie,


Przyjmujemy klacze w pensjonat, weterynarz na miejscu.
Chętnie odpowiemy na wasze pytania: Tel. 695950920

Linki do filmów: 
https://www.youtube.com/watch?v=7rJXrZ0eUNI
https://www.youtube.com/watch?v=o4OBZOfR4wU

 

bottom of page