top of page
Szukaj

Sezon stanówek w pełni!

Można powiedzieć, że jest to najgorętszy moment w sezonie stanowienia. U większości naszych klaczy już potwierdzono źrebność.


W tym roku, po raz pierwszy możemy oglądać źrebaki z matek po Leonardo Da Vinci. Są to bardzo szlachetne i nowoczesne źrebaki. Matki przekazują zrównoważenie i inteligencję, a ojciec - Sir Obolensky (Stakkato Gold x Cornet Obolensky) - siłę i bardzo dobry galop. Oczekujemy, że to pokolenie będzie spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Nasz nowy superchampion Raas R (Lambada shake AG x Ustinov) ma za sobą już pierwsze krycia. W naszej stadninie użylismy go na młodych klaczach. Podczas pobierania nasienia okazał się być bardzo zrównoważony i dobrze współpracujący. Czekamy na wieści z terenu. I na pierwsze źrebaki po Raas R.


Sir Obolensky to pewna inwestycja. Źrebaki daje mocne, zdrowe i niezawodne. Jego potomstwo wykazało się już sukcesami na Mistrzostwach Świata i czempionatach dla młodych koni.


Leonardo Da Vinci JPP - to niezmiennie nasz ulubieniec! Zainteresowanie kryciem Leonardo nie słabnie. On też ciągle potwierdza swoją jakość na zawodach. Potomstwo daje malowane o niesamowicie przyjacielskim usposobieniu. Zaletą źrebaków po Leonardo jest siła, ostrożność, chęć do skakania, okrągły galop. Nasienie Leonardo zostało zamrożone i będzie stale dostepne w naszej ofercie.


Wszystkie ogiery czekają na Państwa klacze ze swoim świeżym nasieniem. Niezmiennie w naszej stadninie utrzymujemy 30 boksów dla klaczy do stanówki. Dysponujemy również lakarzem weterynarii, który przygotowuje klacze do stanówki. Koszt postoju klaczy 30 zł./doba.


Zapraszamy!


Comments


bottom of page