top of page
Szukaj

INTERCARPATHIA Edition 2022


Znamy już program INTERCARPATHII 10 grudnia!


Już za kilka dni, w sobotę 10 grudnia w Klubie Jeździeckim Salio zbiorą się światowej sławy sędziowie, których oczom przedstawione zostaną młode gwiazdy parkurów i czworoboków.


Znany jest już program wydarzenia. Organizatorzy zdecydowali się przyjąć 80 koni zgłoszonych w pierwszej kolejności. Niestety konie z list rezerwowych w tym roku nie mogły zostać przyjęte, ze względu na ograniczenia ilości, jakie postawiła komisja.

Opracowano listy i podzielono konie na trzy główne kategorie: konie ujeżdżeniowe, konie skokowe 2019, konie skokowe 2020.

Z roku na rok poziom wydarzenia rośnie, a na dzień dzisiejszy jakość rodowodów zgłoszonych koni sięgną najwyższej półki. To moment, w którym możemy śmiało powiedzieć, że konie z Polski to światowa czołówka.

Absolutnym objawieniem tej edycji jest uruchomienie SALES MARKET. Jest to ekskluzywna i dżentelmeńska platforma służąca do składania ofert, gdzie bez żadnych dodatkowych opłat można składać własne propozycje cenowe na prezentowane konie. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z katalogiem niemalże 40 koni! A wśród nich wiele „top of the top”.

Niesamowitym zaskoczeniem jest osobiste zgłoszenie przez samego Paul’a Hendrix’a wałacha OTHELLO MDB (Kardinaal HX x Indoctro) ur. w 2019 r., którego zobaczymy na Intercarpathii pod numerem 27, a także będziemy mogli złożyć na niego ofertę kupna za pośrednictwem Sales Market!

Wszyscy czekamy na występ młodych gwiazd, m.in. klaczy Edmunda Lazarewicza FOR FAMILY LAZAR (For Pleasure x Vagabond De La Pomme, którą Pan Edmund również zgłosił do sprzedaży. Nie sposób wymienić tu wszystkich koni, którychrodowody wprawiają w osłupienie!

Najlepsze konie, wytypowanie przez komisję wezmą udział w aukcji online INTERCARPATHIA AUCTION. Katalog aukcyjny zobaczymy już 14 grudnia, a zakończenie planowane jest na 21 grudnia o godz. 20.00.

Wszyscy czekamy na to, jak zaprezentują się konie, umieszczone w Sales Market, aby móc zakupić je na najlepszych warunkach w przedsprzedaży.


Wyniki poszczególnych kategorii znajdziecie Państwo w ZawodyKonne.com


Transmisię wydarzenia można będzie śledzić na :


https://www.clipmyhorse.tv/pl_PL/events/10087/intercarpathia

Ofertę można złożyć na:PROGRAM

INTERCARPATHIA TOP HORSES

EDITION 2022

10 grudnia 2022


8.00 – Przegląd koni ujeżdżeniowych z roczników 2019, 2020.


10.00 – Nagrodzenie koni ujeżdżeniowych.


10.45 – Przegląd koni skokowych z rocznika 2019.


14.00 – Nagrodzenie koni skokowych z roczników 2019.


14.20 – Przerwa obiadowa.


15.00 – Przegląd koni z roczników 2020.


17.00-17.20 – Przerwa.


19.00 – Nagrodzenie koni skokowych z roczników 2020.


Wywiad z komisją sędziowską nt „Czego możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości w hodowli koni?


PODSUMOWANIE wydarzenia!Umowy do aukcji oraz badania weterynaryjne wszystkich koni przeznaczonych do sprzedaży odbędą się na miejscu. Badania wykonają dla wszystkich chętnych lekarze weterynarii Waldemar Kalinowski, Michał Rojek.

Na wszystkich Państwa dostępny będzie Punkt Informacyjny, w którym będzie można dopełnić wszystkich formalności na miejscu.


Zapraszamy,

Pekaniec Sport Horses

Klub Jeździecki Salio
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page