top of page

BLUEBERRYBRIDGE TAG Z

  • Name: Blueberrybridge

  • Age: 14.03.2018

  • Height: 167 cm

  • Studbook: Zangersheide

  • Colour: Bay

  • Licence: AES

  • Breeder: Evert van Gorp & Ilse Burgmans

PRICE:

1600 zł.

BALOU DU ROUET.png

DESCRIPTION:

Ogier Blueberrybridge Tag Z to doskonały wybór hodowlany. Kombinacja jego genów to pewny sukces! Sam ogier jest koniem w przepięknym, nowoczesnym, zachwycającym urodą typie. Sucha noga, szlachetność, bystre oko. Cechują go przede wszystkim ekscytujące, elastyczne chody, skok jego jest uważny, mocny, z dobrą pracą ciała.

 

 

Jego ojcem jest Balou du Rouet to ogier znakomitej sławy w zeszłym roku plasował się na 6 miejscu rankingu światowego ogierów skokowych. Sławę jego wyprzedza potomstwo, które jest jezdne o pięknym ruchu, dobrze zbudowane, z ogromna siłą skoku i walecznym temperamentem. Znamienne jest to, że potomstwo Balou nadaje się do jazdy zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Sam Balou chodził konkursy na poziomie 150 cm. A w 2005 r. zwyciężył z oceną 9,2 na Mistrzostwach Niemiec, co uczyniło go jednym z najbardziej pożądanych reproduktorów. Blueberrybridge odziedziczył po swoim ojcu te ekscytujące elastyczne chody, które wbijają w zdumienie wielu hodowców. Ojcem Balou Du Rouet jest fenomenalny zwycięzca indywidualny Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 r. i trzykrotny Mistrz Pucharu Świata ogier Baloubet du Rouet.

Balou du Rouet ma obecnie ponad 50 potomków rywalizujących na poziomie Grand Prix.

 

Matką Blueberrybridge Z jest młoda klacz Justbridge Tag Z, której ojcem jest legendarny Kannan. O karierze sportowej i hodowlanej Kannana napisano już bardzo wiele. Jest to koń legenda w hodowli koni skokowych, doceniony i znany kazdemu hodowcy i jeźdźcowi, przekazujacy niesamowita siłę skoku i jezdność. Kannan obecnie znajduje się w pierwszej dwudziestce światowego rankingu koni skokowych. Druga matka Blueberrybridge Z to Firebridge Tag, klacz po Numero Uno, znana ze startów w konkursach 145 cm pod Natalią Stefańską i Dawidem Kubiakiem.

Trzecią matką jest klacz Skybridge (Corland),

która jest matką Westbridge (Furore x Corland) - poziom 160 cm. 

Z linii żeńskiej Blueberrybridge pochodzi również Chopard 19 starty na poziomie 155 cm.

WARUNKI:
Płatność w PLN 1600 zł. w dwóch ratach:
- 800 zł. przed pobraniem.
-800 zł po potwierdzeniu źrebności - wystawienie świadectwa krycia.
Koszty pobrania 250 z wysyłką.
Przyjmujemy klacze w pensjonat, weterynarz na miejscu.
Chętnie odpowiemy na wasze pytania: Tel. 695950920

Linki do filmów:
 
https://www.youtube.com/watch?v=eQb5UZqmc70

https://www.youtube.com/watch?v=6Uk2aoM0CNU

https://www.youtube.com/watch?v=ibBs5iQB2-0

bottom of page