top of page
Szukaj

Małe podsumowanie sezonu ogiera Leonardo Da Vinci JPPOgier Leonardo da Vinci JPP (Parrandero x Im Special De Muze) zwany potocznie "Leonkiem" jest prawdziwym pupilem swojego właściciela i jeźdźca 🙂 Józefa Pekańca.

Zaiste zasłużył sobie na to swoim "ciekawskim" , sympatycznym charakterem i niespotykaną inteligencją. Każdy, kto miał okazje zobaczyć Leona "na żywo" , choćby był nawet sceptyczny, co do jego talentów, szybko utwierdzał się w przekonaniu, że jest koniem wyjątkowym. Widać to w szczególności podczas pokonywania parkurów, gdzie bardzo walecznie, z dużym zapasem, elastycznością pokonuje przeszkody. Zaskakuje również jego mentalne podejście do konkursów, zadziwiająca chęć walki i dokładność.

Obecnie Leonardo startuje na poziomie 1.35 m w konkursach międzynarodowych CSI dla koni 7 letnich (Samorin, Bratysława, Ołomuniec). Leon ma za sobą również intensywny sezon stanówkowy. Na ten moment mamy zanotowane około 60 kryć. Jego nasienie zostało zamrożone i jest dostępne dla hodowców. Potomstwu przekazuje atletyczna budowę, bardzo ciekawski i sympatyczny charakter oraz często urocze 4 wysokie skarpetki.

Życzymy Leonowi i jego jeźdźcowi wspaniałych sukcesów sportowych w tym sezonie i przyszłym!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page