top of page
Szukaj

Intercarpathia 2021 za nami!


Intercarpathia edycja 2021 odbyła się w prestiżowym ośrodku jeździeckim Salio. Było to dla nas niesamowite przeżycie. Przed komisją światowego formatu w składzie Hainz Meyer Zangersheide, Peter Strijbosch KWPN, Bernard Demets AES, Andrzej Matławski PZHK, stanęło ponad 70 młodych koni, które pokazały się w skoku i ruchu luzem.

Najlepszym okazał się Toulon IDES, który zachwycił komisję swoją elastycznością oraz nastawieniem mentalnym. Toulon dostał zaproszenia na uznanie ogierów do Zangersheide. W organizacji pomagała nam grupa naszych przyjaciół i wolontariuszy oraz kilka profesjonalnych ekip montażowych. Całą imprezę uświetniła realizacja dźwieku i świateł, a pełna transmisję przeprowadził dla Państwa Świat Koni.

Organizacja Intercarpathii sprawia nam dużą satysfakcję, bowiem jest to święto hodowców i miłośników młodych gwiazd sportu. Było to wydarzenie, na które świat koński czekał wiele lat. Zasięg Intercarpathii był bardzo duży i odbił się szerokim echem w Europie, głównie za pośrednictwem transmisji w Clip My Horse oraz naszych strategicznych partnerów Stal Hendrix oraz Zangersheide.

Bądźcie z nami! Bądźcie z Intercarpathia Team! Zapraszamy w 2022 r.!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page