top of page

LEONARDO DA VINCI J.P.P

  • Name: Leonardo da Vinci J.P.P.

  • Age: 25.07.2016

  • Height: 167 cm

  • Studbook: KWPN

  • Colour: Chestnut

  • Licence: AES

  • Breeder: J.P.P. van Rijswijk

PRICE:

600 Euro

BALOU DU ROUET (1).png

DESCRIPTION:

Jeśli chcesz mieć wspaniałego źrebaka, pięknie malowanego z fantastycznym charakterem i olimpijskim rodowodem Leonardo jest dla Ciebie!

Ogier Leonardo ma obecnie 6 lat  i jest w treningu skokowym. Fantastycznie współpracuje z człowiekiem. Praca z nim jest przyjemnością!
Jest niesamowicie jezdny, a w skoku silny, prezentuje doskonałą technikę pracy tylnych i przednich nóg.
Posiada bardzo mocny, dobrze związany zad, a w galopie jest okrągły i naturalnie podstawiony, cechę tę przekazuje źrebiętom.

Obecnie Leonardo Da Vinci J.P.P. pnie się ze swoim jeźdźcem Józef Pekańcem coraz wyżej i wyżej! Wraz z osiąganiem dojrzałości ogier zadziwia swoją klasą i możliwościami. Styl skoku i jego elastyczność wprowadza w zachwyt publiczność na każdych zawodach, w których Leonardo ma okazję uczestniczyć.

Rok 2022 rozpoczął się spektakularnie. Podczas Cavaliady w Krakowie Leonardo zakończył na 4 miejscu konkurs finałowy 115 cm. Po czym wziął udział w serii zawodów Ogólnopolskich i regionalnych na poziomie 120 cm, które przygotowywały go do startów na poziomie międzynarodowym. Najpierw w CSI Budapeszt, gdzie wziął udział w konkursie CSI YH 6YO 120 cm oraz w konkursie finałowym 130 cm. A następnie mając niepełne 6 lat Leonardo startuje już w konkursach CSI YH 6YO na poziomie 135 cm. w Olomouc, gdzie prowadzi w pierwszej fazie, by w rozgrywce ukończyć finał na miejscu 3. 

Największym sukcesem w 2022 r. był start w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Lanaken, gdzie startował w kategorii koni 6 letnich. Jego start zachwycił publiczność z całego świata. Wykazał sie dużą siłą, zwinnością i jezdnością. Oddawał spektakularne skoki na wysokości 135-140 cm., co jest najwyższym możliwym osiągnięciem dla koni w tym wieku.Leonardo da Vinci JPP. pochodzi z holenderskiej stajni Gerdine Hoeve.
Ojciec jego Classe HS po Clarimo, który chodził konkursy 160 cm, po Cassini I, matka elitarna klacz, sprawdzona w sporcie po ogierze Im Special de Muze, - po fenomenalnym Emerald Vant Ruthershof - chodzącego również 160, w dalszej partii rodowodu takie sławy jak Diamant de Semilly, Clearway, Cassini I, Nabab de Reve, Quidam de Revel.

Ogier prezęntujacy bardzo dobrą technikę skoku. Zrównoważony temperament, pięknie "malowany" w wysokie białe skarpetki, kasztan w siwiźnie.

WARUNKI płatności w złotówkach:
Płatność w PLN 600 EURO. w dwóch ratach:
-300 EURO  przed pobraniem.
-300 Euro po potwierdzeniu źrebności - wystawienie świadectwa krycia.
Koszty pobrania 350 zł.  z wysyłką.
Przyjmujemy klacze w pensjonat, weterynarz na miejscu.
Chętnie odpowiemy na wasze pytania: Tel. 695950920

Linki do filmów: 

 

bottom of page