LEONARDO DA VINCI J.P.P

  • Name: Leonardo da Vinci J.P.P.

  • Age: 25.07.2016

  • Height: 167 cm

  • Studbook: KWPN

  • Colour: Chestnut

  • Licence: AES

  • Breeder: J.P.P. van Rijswijk

PRICE:

1600 zł.

BALOU DU ROUET (1).png

DESCRIPTION:

Jeśli chcesz mieć wspaniałego źrebaka, pięknie malowanego z fantastycznym charakterem i olimpijskim rodowodem Leonardo jest dla Ciebie!

Ogier Leonardo ma obecnie5,5 roku i jest w treningu skokowym. Fantastycznie współpracuje z człowiekiem. Praca z nim jest przyjemnością!
Jest niesamowicie jezdny, a w skoku silny, prezentuje doskonałą technikę pracy tylnych i przednich nóg.
Posiada bardzo mocny, dobrze związany zad, a w galopie jest okrągły i naturalnie podstawiony, cechę tę przekazuje źrebiętom.

Obecnie Leonardo Da Vinci J.P.P. pnie się ze swoim jeźdźcem Józef Pekańcem coraz wyżej i wyżej! Wraz z osiąganiem dojrzałości ogier zadziwia swoją klasą i możliwościami. Styl skoku i jego elastyczność wprowadza w zachwyt publiczność na każdych zawodach, w których Leonardo ma okazję uczestniczyć.

Rok 2022 rozpoczął się spektakularnie. Podczas Cavaliady w Krakowie Leonardo zakończył na 4 miejscu konkurs finałowy 115 cm. Po czym wziął udział w serii zawodów Ogólnopolskich i regionalnych na poziomie 120 cm, które przygotowywały go do startów na poziomie międzynarodowym. Najpierw w CSI Budapeszt, gdzie wziął udział w konkursie CSI YH 6YO 120 cm oraz w konkursie finałowym 130 cm. A następnie mając niepełne 6 lat Leonardo startuje już w konkursach CSI YH 6YO na poziomie 135 cm. w Olomouc, gdzie prowadzi w pierwszej fazie, by w rozgrywce ukończyć finał na miejscu 3.

Leonardo da Vinci JPP. pochodzi z holenderskiej stajni Gerdine Hoeve.
Ojciec jego Classe HS po Clarimo, który chodził konkursy 160 cm, po Cassini I, matka elitarna klacz, sprawdzona w sporcie po ogierze Im Special de Muze, - po fenomenalnym Emeraldzie vant Ruthershof - chodzącego również 160, w dalszej partii rodowodu takie sławy jak Diamant de Semilly, Clearway, Cassini I, Nabab de Reve, Quidam de Revel.

Ogier prezęntujacy bardzo dobrą technikę skoku. Zrównoważony temperament, pięknie "malowany" w wysokie białe skarpetki, kasztan w siwiźnie.

WARUNKI płatności w złotówkach:
Płatność w PLN 1600 zł. w dwóch ratach:
-800 zł. przed pobraniem.
-800 zł, po potwierdzeniu źrebności - wystawienie świadectwa krycia.
Koszty pobrania 250 zł.  z wysyłką.
Przyjmujemy klacze w pensjonat, weterynarz na miejscu.
Chętnie odpowiemy na wasze pytania: Tel. 695950920

Linki do filmów: 

https://youtu.be/nNvxoY35ZwA

https://www.youtube.com/watch?v=_464cKytZFU